Güzellik, Sağlık ve Estetik için Tek Adres


Epilasyon

Lazer Epilasyon

Bay ve Bayanlara Diode Lazer, IPL ve İğneli Epilasyon yöntemlerinden uygun olanı ile uygulama yapılmaktadır. Konusunda Uzman, Diplomalı  ve Deneyimli Personeli ile HAS GÜZELLİK Merkezi' nde aradığınız hizmeti fazlasıyla bulacaksınız. Cilt Rengine ve Kıl Yapısına bağlı olarak kısa sürede sonuç alacağınız çözümler için arayınız. İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm ...

Günümüzde milyonlarca insan yüzlerindeki ve vücudunun çeşitli bölgelerindeki tüylerden şikâyet etmektedir. Özellikle 18–25 yaşları arasındaki kadınların %15’inde yoğun tüylenme görülür. Bunun yanında vücudundaki tüylerden şikâyet eden erkeklerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Epilasyon çok yönlü, tıbbi ve ciddi bir uzmanlık alanıdır. Bu alandaki hızlı gelişmeler sürekli araştırmayı ve öğrenmeyi gerektirmektedir. 


Epilasyon

İğneli Epilasyon

Sağlık, Estetik ve Güzellik Kavramlarının bir arada toplandığı HAS GÜZELLİK’ te yıllardan beri diplomalı, uzmanlık ve deneyim sahibi uzmanların verdiği hizmetlerin biri Lazer Diode Ütüleme, İğneli Epilasyon ve IPL sistemidir. 

Kıl kökünün elektrik akımı verilmiş bir iğne ile, kalıcı olarak yok edilmesine iğneli epilasyon denir. Araştırmalar iğneli epilasyonun istenmeyen kılların kalıcı olarak yok edilmesinde hâlâ en etkin yöntem olduğunu ortaya koymuştur.

İnsanlar arasında, kılların rengi, yapısı, çapı ve dağılımı farklılıklar gösterir. Bu özelliklerin bir kısmında ırk ve yaş belirleyici roldedir. Kıllar işlevlerine ve bulundukları bölgeye göre de değişik çap, şekil, renk ve kıvrılma özelliği gösterir.


Hizmetler

Lazer Epilasyon Diod Ütüleme, İğneli Epilasyon Kırışıklık Tedavisi, 
Akne - Sivilce Tedavisi
Kaş Konturu 
Ozon Terapi
Cilt Yenileme ve Bakımı
Estetik Kaş Uygulamaları      
Kalıcı Dövme Silme                                                 
Leke Tedavisi
Cilt Gençleştirme 

İletişim

Alibey Mah. Fevzi Çakmak Cad. Bülbül Sok. No: 1 AY-KA İş Merkezi Kat: 2 
Silivri / İSTANBUL

TEL: 0 536 714 9 333
TEL: 0 505 451 0 488
E-Posta: has@hasguzellik.com