Has Güzellik 
Silivri Zayıflama Merkezi

Diyetisyen kontrolünde Sağlıklı ve Hızlı Bölgesel ZayıflamaHas Güzellik Merkezi olarak Yenilikçi Hizmet anlayışımız çerçevesinde Siz değerli Müşterilerimize artık farklı bir hizmet sunmanın heyecanı içineyiz.
Bu amaçla Bölgemizin ihtiyacı olan Tam Teşekküllü bir Zayıflama Merkezini Diyetisyen Kontrolünde Sizlerin hizmetine sunduk.

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz ; kısa sürede yağ yakımı sağlayan bir metotdur.
Yalnızca yağ hücrelerini hedef alarak , diğer dokular üzerinde hiçbir risk yaratmaz.
Ayrıca geleneksel KAVİTASYON teknolojisi ile desteklenmiştir. 
En az uygulama zamanı ; Tedavi boyunca uygulayıcı gerektirmez.Bu da uygulayacının zamanını etkin kullanması demektir.  

Soğuk lipoliz; yağ hücrelerinin kontrollü ve bölgesel bir şekilde cildin soğutulup  dondurulmasıyla işlevsiz hale getirerek onların yokolmasını sağlayan sağlıklı bir bölgesel zayıflama yöntemidir.  Ayarlanmış programları sayesinde her bölgeye uygun şekilde tedavi sağlayacak en uygun parametrelere göre hazırlanmıştır.

Tedavi Süresi ; Normal olarak tedavi edilecek bölgöye göre 20 - 60 dakika arasında değişir.Uygulama sonrası vücut üzerindeki değişim 30 - 90 gün aralığında gözlemlenir. 

Tedavi Alanı ; Göbek , Bel , Sırt , Kalça , Kol , Basen yapay yağ yakıcıların aksine vücuda herhangi bir zarar vermeden doğal apoptosizleri kullanarak vücut şekillendirmeyi en iyi ve etkin şekilde sağlar.

Lenf Drenaj

Beş farklı Modda ( Zayıflama, Toparlama, Lenf Drenaj, Selülit Tedavi ) Etkin drenaj sağlar.

Lenf direnaj, vücuda basınç masajı yapabilen pressoterapi adındaki cihazlarla uygulanan bir zayıflama yöntemidir. Vücuttaki lenf noktalarından başlayarak uyguladığı basınçlı uyarılarla, ayak tabanından göğüs altına kadar etkili olan bir basınç terapisidir. Vücuttaki lenfatik akışı ve kan dolaşımını hızlandırılarak damarlar arasında biriken sıvı ve toksinlerin drene edilmesini sağlayan bir yöntemdir.


Lenf drenaj sistemi vücudumuzda biriken ödemlerin atılmasını sağlayan hücre ve dokulara besin taşıyan kısacası vücudumuzu yenileyen beyaz kan dolaşımına denir.

Lenf Drenaj 
* Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde, 
* Selülitleri gidermede, 
* Zayıflama tedavilerinde - destekleyici olarak, 
* Hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde - destekleyici olarak ve 
* Nekehat dönemi sonrası, Vücutta biriken toksinlerin atılmasında, tedavi edici ve destekleyici olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik aslında bir zayıflama aletinin ismidir. 

Kasların düşük voltajlı elektrik akımları ile uyarılması neticesinde kaslara ekstradan kalori harcatma amacı ile tasarlanan bu alet sayesinde oluşturulan seanslar yağ yakma tekniği olarak kullanılır. 

Hizmetler

Soğuk Lipoliz
Lenf Drenaj
Pasit Jimnastik
Kavitasyon
Radyo Frekans
Sauna
Ozon kabin
Diyetisyen Hizmeti


İletişim

Alibey Mah. Fevzi Çakmak Cad. Bülbül Sok. No: 1 AY-KA İş Merkezi Kat: 2 
Silivri / İSTANBUL

TEL: 0 536 714 9 333
TEL: 0 505 451 0 488
E-Posta: has@hasguzellik.com 

 

A title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit,
sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua.
Ut enim ad minim veniam, quis nostrud