NASIL UYGULANIR?

Soğuk Lipoliz nedir?

Soğuk lipoliz; yağ hücrelerini dondurarak işlevsiz hale getirip onların yokolmasını sağlayan kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma yöntemidir.

Ayarlanmış programları sayesinde her bölgeye uygun şekilde tedavi sağlayacak en uygun parametrelere göre hazırlanmıştır. 

Diyet yaptıktan veya kilo verdikten sonra yağ hücrelerinin sayısı azalmaz sadece küçülürler. Kilo alınca ise daha da genişler.

Soğuk Lipoliz ile yağların dondurulup yok edilmesi işleminde ise yağ hücrelerinin sayısı % 20 - 25 oranında azaltılır. 
Uygulama esnasında bölgede veya vücudunuzda herhangi bir zarar olmaz. 

Card image cap

Başlangıçta

Hayat Şartları, genetik oluşumlar, ya da basitçe yaş ve yerçekimi etkisi kalıcı inatçı yağ bölgelerine sebep olabilir. Nedeni ne olursa olsun, çoğumuz istenmeyen yağ ceplerine sahibiz.

Card image cap

1. Adım

Diyet ve egzersizlere karşı dirençli olan yağ hücrelerinden oluşan bu inatçı yağ bölgeleri Soğuk Lipoliz Yöntemiyle azaltılabilir.Uygulama yapılan alanın çevresindeki buz levhaları sayesinde yağ hücrelerinin donması sağlanır.

Card image cap

2. Adım

Soğuk Lipoliz kontrollü bir şekilde vakum ilemini gerçekleştirerek hedef bölgeyi soğutur ve yağ hücrelerinin kristalize olmasını sağlar. Yağ hücreleri tam anlamıyla donarlar.

Card image cap

3. Adım

Sedece bir seansın ardından, kristalize olmuş yağ hücreleri, önümüzdeki bir kaç hafta ya da ay boyunca yavaş yavaş ve güvenli bir şekilde vücuttan atılacaktır.

Card image cap

4. Adım

Tedaviye başladıktan sonra kalan yağ hücreleri o bölgede yoğunlaşır ve tedavi edilen bölgedeki yağ miktarı önemli ölçüde azalır.

Card image cap

Sonuçta

Tedavi edilen alanlardaki yağ hücrelerinin azaltılması vücudun görünümü ve dengesinde önemli bir iyileşme ile sonuçlanır. Artık inatçı yağlara " GÜLE GÜLE " diyebilirsiniz.