Güzellik, Sağlık ve Estetik için Tek Adres

Lazer - İğneli Epilasyon

Bay ve Bayanlara Diode Lazer, IPL ve İğneli Epilasyon yöntemlerinden uygun olanı ile uygulama yapılmaktadır. Konusunda Uzman, Diplomalı  ve Deneyimli Personeli ile HAS GÜZELLİK Merkezi' nde aradığınız hizmeti fazlasıyla bulacaksınız. Cilt Rengine ve Kıl Yapısına bağlı olarak kısa sürede sonuç alacağınız çözümler için arayınız. İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm ...

Detaylar...

Ozon Terapi

Ozon Sauna’ nın en önemli özellikleri, detoks etkisi yaratması, zayıflatması, böbrek fonksiyonlarına destek olması, vücut direncini artırması, vücut metabolizmasını harekete geçirmesi veya hızlandırması, yaşlanma etkilerini ( anti – aging ), stresi ve stresin etkilerini gidermesi ve selülitleri gidermesi veya selülit oluşumunu engellemesidir

Detaylar...

Akne - Sivilce Tedavisi

Özellikle Ergenllik döneminde oluşmaya başlayan sivilce ve aknelerin yok edilmesi, ilerleyen yaşlarda akne ve sivilcelerin yerlerinde oluşan krater görünümlerinin ortadan kaldırılmasını esas alan bir tedavi şeklidir. Tedavi Mikro Altın İğne Uygulaması  ile gerçekleştirilir. Uygulamada Fraksiyonel RF seansı dahildir. Seanslar yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir.

Detaylar...

Cilt Yenileme

Fraksiyonel RF Yöntemi ile Radyo dalgalarının cilt yüzeyine etki etmeden direkt olarak cilt altına ulaştırılması ile gerçekleştirilir. Bu sayede kolajen yapının oluşumu hızlandırılarak hasarlanmış bölgeler onarılır ve cilt yüzeyi daha gergin, sağlıklı ve gergin bir görünüme kavuşur. Özellikle ilerleyen yaş ve çevresel etkilerden olumsuz etkilenen cilt yüzeyi için gerekli bir uygulamadır.

Detaylar...

Kaş Konturu / Düzeltme

Şeklisiz, seyrek ve belirgin olmayan kaşların istenen görünüme getirilmesi için uygulalan bu yöntemle kısa bir sürede arzu ettiğiniz görünüme kavuşursunuz. Kaş Konturu Kalıcı Makyajın bir çeşididir. Yüz yapısına göre yapılan kaş konturu sizi her zamankindan daha genç ve çekici gösterir. Bu Yöntem acısız olarak gerçekleştirilir ve kısa sürede çözüme ulaştırırr.

Detaylar...

Kırışıklık Tedavisi

Yaşlanma ve güneşin etkisiyle ortaya çıkan ve yaş ilerledikçe artan kırışıklıklar sizi daha da yaşlı gösterir. Cildin üst katmanlarında oluşan hasarlar, lekeler, renk bozuklukları, göz çevresindeki kaz ayakları, mikro altın iğne teknolojisiyle tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Bu uygulamanın 2 - 3 sene de bir kere tekrarlanması sonuçların gücenli olması bakımından önemlidir.

Detaylar...

Hizmetler

Lazer Epilasyon Diod Ütüleme, İğneli Epilasyon Kırışıklık Tedavisi, Akne - Sivilce Tedavisi
Kaş Konturu 
Ozon Terapi
Cilt Yenileme ve Bakımı
Estetik Kaş Uygulamaları                             


İletişim

Alibey Mah. Fevzi Çakmak Cad. Bülbül Sok. No: 1 AY-KA İş Merkezi Kat: 2 
Silivri / İSTANBUL

TEL: 0 536 714 9 333 
TEL: 0 505 451 0 488
E-Posta: has@hasguzellik.com

Bizi Takip Edin